15 april: Anderlecht - Club Brugge en Antwerpse derby

ma 12/03/2018 - 15:31 Zondag 15 april wordt een hoogdag voor de voetballiefhebbers. In Play-off I spelen Anderlecht en Club Brugge de klassieker. In Play-off II staan Antwerp en Beerschot-Wilrijk tegenover mekaar. Hieronder vindt u de volledige kalender van de play-offs.

Play-offs Jupiler Pro League 2017-2018

Speeldag 1 (30 maart - 2 april)

  1. Standard - Charleroi (30 maart 20.30u)
    Anderlecht - AA Gent (1 april 18u)
    Club Brugge - Racing Genk (2 april 18u)
     
  2. KV Kortrijk - Waasland-Beveren (31 maart 18u)
    Lierse - Moeskroen (31 maart 20u)
    Lokeren - STVV (31 maart 20u)
    Eupen - Beerschot Wilrijk (31 maart 20.30u)
    Zulte Waregem - OH Leuven (1 april 20u)
    Antwerp - KV Oostende (2 april 14.30u)

 

Speeldag 2 (6-8 april)

  1. Charleroi - Anderlecht (6 april 20.30u)
    Racing Genk - Standard (7 april 20.30u)
    AA Gent - Club Brugge (8 april 18u)
     
  2. Beerschot Wilrijk - Lokeren (7 april 18u)
    KV Oostende - Eupen (7 april 20u)
    OH Leuven - Lierse (7 april 20u)
    STVV - Antwerp (7 april 20u) 
    Moeskroen - KV Kortrijk (8 april 20u)
    Waasland-Beveren - Zulte Waregem (8 april 20u)

Speeldag 3 (13-15 april)

  1. Charleroi - Racing Genk (13 april 20.30u)
    Standard - AA Gent (14 april 20.30u)
    Anderlecht - Club Brugge (15 april 18u)
     
  2. Zulte Waregem - Moeskroen (14 april 18u)
    Lierse - KV Kortrijk (14 april 20u)
    Lokeren - Eupen (14 april 20u)
    Waasland-Beveren - OH Leuven (14 april 20u)
    Antwerp - Beerschot Wilrijk (15 april 14.30u)
    KV Oostende - STVV (15 april 20u)

Speeldag 4 (17-19 april)

  1. AA Gent - Racing Genk (17 april 20.30u)
    Standard - Anderlecht (18 april 20.30u)
    Club Brugge - Charleroi (19 april 20.30u)
     
  2. Lierse - Zulte Waregem (17 april 20.30u)
    KV Kortrijk - OH Leuven (17 april 20.30u)
    Moeskroen - Waasland-Beveren (17 april 20.30u)
    Beerschot Wilrijk - STVV (18 april 20.30u)
    Eupen - Antwerp (18 april 20.30u)
    Lokeren - KV Oostende (18 april 20.30u)

 

Speeldag 5 (20-23 april)

  1. Racing Genk - Anderlecht (21 april 20.30u)
    Club Brugge - Standard (22 april 18u)
    Charleroi - AA Gent (22 april 20.30u)
     
  2. Zulte Waregem - KV Kortrijk (20 april 20.30u)
    OH Leuven - Moeskroen (21 april 18u)
    STVV - Eupen (21 april 20u)
    Waasland-Beveren - Lierse (21 april 20u)
    KV Oostende - Beerschot Wilrijk (22 april 20u)
    Antwerp - Lokeren (23 april 20.30u)

 

Speeldag 6 (27-29 april)

  1. Racing Genk - Club Brugge (27 april 20.30u)
    Anderlecht - Charleroi (29 april 18u)
    AA Gent - Standard (29 april 20.30u)
     
  2. Moeskroen - Zulte Waregem (28 april 18u)
    Eupen - Lokeren (28 april 20u)
    KV Kortrijk - Lierse (28 april 20u)
    OH Leuven - Waasland-Beveren (28 april 20u)
    STVV - KV Oostende (28 april 20.30u)
    Beerschot Wilrijk - Antwerp (29 april 14.30u)

 

Speeldag 7 (4-6 mei)

  1. AA Gent - Charleroi (4 mei 20.30u)
    Club Brugge - Anderlecht (6 mei 14.30u)
    Standard - Racing Genk (6 mei 18u)
     
  2. KV Kortrijk - Zulte Waregem (5 mei 18u)
    Lierse - OH Leuven (5 mei 20u)
    Eupen - STVV (5 mei 20u)
    Waasland-Beveren - Moeskroen (5 mei 20u)
    Lokeren - Antwerp (5 mei 20.30u)
    Beerschot Wilrijk - KV Oostende (6 mei 20u)

Speeldag 8 (8-10 mei)

  1. Anderlecht - Standard (10 mei 14.30u)
    Charleroi - Club Brugge (10 mei 18u)
    Racing Genk - AA Gent (10 mei 20.30u)
     
  2. OH Leuven - KV Kortrijk (8 mei 20.30u)
    Moeskroen - Lierse (8 mei 20.30u)
    Zulte Waregem - Waasland-Beveren (8 mei 20.30u)
    KV Oostende - Lokeren (9 mei 20.30u)
    Antwerp - Eupen (9 mei 20.30u)
    STVV - Beerschot Wilrijk (9 mei 20.30u)

 

Speeldag 9 (11-13 mei)

  1. AA Gent - Anderlecht  (13 mei 18u)
    Racing Genk - Charleroi (13 mei 18u)
    Standard - Club Brugge (13 mei 18u)
     
  2. Lierse - Waasland-Beveren (11 mei 20.30u)
    KV Kortrijk - Moeskroen (11 mei 20.30u)
    OH Leuven - Zulte Waregem (11 mei 20.30u)
    Eupen - KV Oostende (12 mei 20u)
    Antwerp - STVV (12 mei 20u)
    Lokeren - Beerschot Wilrijk (12 mei 20u)

 

Speeldag 10 (18-20 mei)

  1. Club Brugge - AA Gent (20 mei 18u)
    Anderlecht - Racing Genk (20 mei 18u)
    Charleroi - Standard (20 mei 18u)
     
  2. Moeskroen - OH Leuven (18 mei 20.30u)
    Waasland-Beveren - KV Kortrijk (18 mei 20.30u)
    Zulte Waregem - Lierse (18 mei 20.30u)
    Beerschot Wilrijk - Eupen (19 mei 20u)
    KV Oostende - Antwerp (19 mei 20u)
    STVV - Lokeren (19 mei 20u)

 

Klassementen

Play-off I: 

  1. Club Brugge - 34 punten
  2. Anderlecht - 28
  3. Charleroi - 26
  4. AA Gent - 25
  5. Racing Genk - 22
  6. Standard - 22

Play-off II A:

  1. KV Kortrijk - 0
  2. OH Leuven - 0
  3. Lierse - 0
  4. Moeskroen - 0
  5. Waasland-Beveren - 0
  6. Zulte Waregem - 0

Play-off II B:

  1. Antwerp - 0
  2. Beerschot Wilrijk - 0
  3. Eupen - 0
  4. Lokeren - 0
  5. KV Oostende - 0
  6. STVV - 0

Prijzen:

  • kampioen: Champions League
  • 2e: voorlaatste voorronde Champions League
  • 3e: voorlaatste voorronde Europa League
  • 4e: barrages tegen winnaar Play-off II
  • winnaar barrages: tweede voorronde Europa League